3 Atletik Bilbao 7
4 BATE Borisov 3

Bajern skoro kompletan do Barse

24. april 2015. | 20:55

U tim nemačkog prvaka vraćaju se Roben i Martinez, a za njima će Benatija i Riberi.

Liga šampiona: OVO je žreb polufinala!

24. april 2015. | 13:46

Da prođe bez derbija nije moglo, jer su u polufinalu četiri istinska velikana evropskog fudbala. Bilo je samo pitanje...

Bedem pao, bedem izdržao: Prošli Real i Juve!

22. april 2015. | 23:18

"Zid" pred golom Atletiko Madrida napukao je tri minuta pre kraja, udarcem Ćićarita za 1:0! U Monaku, Torinezi čuvali i sačuvali prednost iz Italije - 0:0.

Ibrahimović: Barselona će osvojiti Ligu šampiona

22. april 2015. | 16:06

Fudbaler Pari Sen Žermena Zlatan Ibrahimović ocenio je danas da će Barselona ove sezone osvojiti Ligu šampiona.

Gvardiola prezadovoljan izdanjem svojih igrača

22. april 2015. | 11:14

Trener fudbalera Bajern Minhena Pep Gvardiola zadovoljan je izdanjem svoje ekipe u revanš utakmici četvrtfinala Lige šampiona protiv Porta i plasmanom Bavaraca u polufinale, preneli su danas britanski mediji.

Igrači Bajerna iznenađeni

21. april 2015. | 23:48

Fantastična partija Bajernovih fudbalera u prvom poluvremenu revanš meča četvrtfinala Lige šampiona iznenadila je i njih same.

Bajern deklasirao Porto za polufinale Lige šampiona

21. april 2015. | 23:22

Fudbaleri Bajerna plasirali su se u polufinale Lige šampiona, pošto su danas deklasirali Porto u Minhenu sa 6:1 i tako nadoknadili dva gola zaostatka iz prve utakmice.

Bajern juri zaostatak za Portom, Barseloni lakši zadatak

20. april 2015. | 12:07

Fudbaleri Bajerna pokušaće sutra da nadoknade dva gola zaostatka za Portom koji je iznenadio nemački klub na prvoj utakmici četvrtfinala Lige šampiona.

Potres u Bajernu: Pep oterao legendu kluba!

17. april 2015. | 12:35

Bavarci ostali bez dugogodišnjeg klupskog doktora, koji je sa sobom "povukao" i ostatak medicinskog osoblja.

Gvardiola: Bilo je pozitivnih stvari, ali sam nezadovoljan

16. april 2015. | 15:18

Trener fudbalera Bajern Minhena Pep Gvardiola rekao je da je bilo i pozitivnih stvari u poraznu njegove ekipe od Porta u prvom meču čevrtfinala Lige šampiona i dodao da Bavarci i dalje imaju šansu za plasman u narednu fazu.