LIGA EVROPE

Fudbaleri Partizana otputovali za Nemačku

30. septembar 2015. | 11:34

Fudbaleri Partizana otputovali su danas u Nemačku gde će protiv Augsburga igrati utakmicu drugog kola Grupe L Lige Evropa.

Milinković: Satanizovan sam i valjan u blatu

18. septembar 2015. | 11:25

Andrija Živković nastavio je rat s novinarima, Stefan Babović "pecnuo" navijače koji mu zvižde i kad igra dobro i kad igra loše, a trener Partizana Zoran Milinković i sam je ušao u lični rat sa predstavnicima štampe...

Živko Živković: Tek ćemo da gazimo

17. septembar 2015. | 23:51

Fudbaler Partizana Živko Živković rekao je da je njegova ekipa pokazala veliki karakter u večerašnjoj pobedi nad AZ Alkmarom."Ovo je crno bela familija i ne želim da se umanji bilo kakav naš uspeh. Pokazali smo veliki karakter, odigralni maksimalno. Tek ćemo nastaviti da gazimo, pogotovo za ove predivne navijače", rekao je Živković novinarima posle utakmice.

Umaru vodio Partizan do pobede na početku Lige Evropa

17. septembar 2015. | 23:34

Fudbaleri Partizana pobedili su večeras u Beogradu AZ Alkmar sa 3:2 u prvom kolu Grupe L Lige Evropa.Junak pobede bio je Abubakar Umaru, koji je dao golove u 11. i 40. minutu, a konačni rezultat postigao je Andrija Živković u 89. minutu meča.

Milinković o "smenjivanju": Ja radim, izdržaću

16. septembar 2015. | 14:44

Trener Partizana Zoran Milinković uoči prve utakmice u Ligi Evrope morao da odgovara i na aktuelna pitanja, pre svega o pričama da će biti smenjen posle prvog novog kiksa.

Sastavi grupa za takmičenje u Ligi Evropa

28. avgust 2015. | 14:45

Žrebom u Monaku danas su određeni sastavi grupa za takmičenje u fudbalskoj Ligi Evropa:

Vojvodina bez Lige Evropa posle novog poraza od Viktorije

28. avgust 2015. | 00:09

Fudbaleri Vojvodine nisu se plasirali u grupnu fazu Lige Evropa, pošto su i u večerašnjem revanšu baraža izgubili od češke Viktorije.

Novčana motivacija fudbalerima Vojvodine

27. avgust 2015. | 12:32

Fudbaleri Vojvodine pokušaće večeras u 20.30 na svom "Karađorđu" da naprave jedan od najvećih podviga u istoriji kluba i plasiraju se u Ligu Evrope uprkos porazu u prvoj utakmici u Plzenju, gde je Viktorija bila ubedljiva i dobila rezultatom 3:0.

U prodaji karte za Plzenj

24. avgust 2015. | 17:37

Rezultat prve utakmice protiv Viktorije iz Plzenja (0:3) ne daje Vojvodini realne izglede za plasman u grupnu fazu Lige Evrope, ali revanš na stadionu "Karađorđe" ipak bi trebalo da bude praznik fudbala.

Ubedljiv poraz Vojvodine od Viktorije u Plzenju

20. avgust 2015. | 23:00

Fudbaleri Vojvodine ubedljivo su danas izgubili od češke Viktorije sa 3:0, u prvoj utakmici baraža za Ligu Evropa.