Rendulić: Dobro smo prošli, Gou nije ništa posebno

3. juli 2015. | 11:50

Zoran Rendulić je odigrao prvi meč za Crvenu zvezdu, ali ga neće pamtiti po uspehu.

Matić: Iskreno sam zadovoljan, biće mnogo bolje

2. juli 2015. | 23:29

Kapiten fudbalera Čukaričkog Igor Matić rekao je da je zadovoljan današnjom pobedom nad Domžalama i pored toga što je njegova ekipa značajno pala u igri u drugom poluvremenu.

Čukaričkom prednost 1:0 pred revanš protiv Domžala

2. juli 2015. | 23:17

Fudbaleri Čukaričkog pobedili su danas u gostima slovenačke Domžale sa 1:0, u prvoj utakmici prvog kola kvalifikacija za Ligu Evropa.

Zvezda poražena od Kajrata u Beogradu

2. juli 2015. | 23:02

Fudbaleri Crvene zvezde poraženi su danas u Beogradu od kazahstanskog Kajrata sa 0:2 u prvoj utakmici prvog kola kvlafikacija za Ligu Evropa.Strelci za Kajrat bili su Žerard Gou u 45. minutu i Jermek Kuantajev u 64.

Milojević: Nemamo razloga da se plašimo Domžala

1. juli 2015. | 19:56

Trener fudbalera Čukaričkog Vladan Milojević rekao je danas da se njegova ekipa ne plaši protivnika u prvom kolu kvalifikacija za Ligu Evropa, iako je naveo da je ekipa Domžala favorit.

Božović: Nije Kairat Mančester junajted

1. juli 2015. | 15:33

"Ne smemo da ih potcenimo, međutim ne bi trebalo ni da ih precenimo", izjavio trener Zvezde uoči prvog meča prvog kola kvalifikacija za Ligu evrope protiv kazahstanskog tima.

Kairat impresivan pred put u Beograd

28. juni 2015. | 20:53

Sedma utakmica bez poraza i šesta pobeda narednog Zvezdinog rivala, ovog puta u derbiju sa Astanom.

Ulaznice za Zvezda - Kajrat od 300 dinara

25. juni 2015. | 14:04

Ulaznice za utakmicu između fudbalera Crvene zvezde i Kajrata koštaće od 300 dinara, saopštio je danas beogradski klub.

"Mi smo Zvezda i samim tim smo favoriti"

22. juni 2015. | 15:49

Dušan Anđelković poručuje da Kairat, kao i ostali klubovi u Kazahstanu, napreduje, ali da crveno-beli moraju da idu na pobedu u prvom kolu kvalifikacija Lige Evrope.